...

درباره ما

درباره ما

مجموعه ای از افراد خلاق در 1387 با هدف تامین خدمات تبلیغاتی گرد هم آمدیم  و فعالیت رسمی خود را پس از دریافت مجوز کانون آگهی و تبلیغات استودیو آداک با شماره مجوز 721/19897/10 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1394 علاوه بر زمینه های تبلیغات دیجیتال و طراحی دکوراسیون در راستای گسترش فعالیتهای خود و تامین نیازهای طراحی و چاپ همکاران و مشتریان خود با حذف واسطه ها، سعی در کاهش هزینه و آسان نمودن این خدمات نموده است.

مدیران مجموعه با توجه به افزایش های نرخ خدمات چاپی و با توجه به پتانسیل های درونی خود تصمیم به تاسیس واحد چاپ جهت تامین نیاز همکاران با هزینه ای منصفانه تر و همچنین رفع نواقص طراحی های موجود در برخی از فعالیت ها همکاران گردید تا ضمن کاهش هزینه چاپ، کیفیت خدمات چاپی را گسترش دهند.

جامعه هدف ما همکارانمان در واحد های صنفی  و شرکتهای ارائه خدمات چاپ دیجیتال ، کانونهای آگهی و تبلیغات ، تابلوسازان و… هستند و خرسندیم که از میان ایشان هستیم و خدمتی دیگر به ایشان ارائه می دهیم .

هدف ما ایجاد فعالیتی مقرون به صرفه و دارای بالاترین استانداردها می باشد که با همکاری مشتریانمان امیدواریم بتوانیم هزینه های خدمات چاپی را برای ایشان کاهش چشمگیری دهیم.

ما معتقدیم که اعتماد شما و تجربه ما ظرافتی ماندگار را ایجاد خواهد کرد.مدیریت چاپ آداک

لیست امکانات

کدنویسی حرفه ای

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.

بهترین رابط کاربری

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.

طراحی متفاوت

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.

خدمات چاپ آداک

  • کیفیت بالا
  • قیمت مناسب
  • جشنواره های شگفت انگیز
  • حذف واسطه ها
  • تخفیفات ماهانه
  • طراحی متفاوت