...

بومرنگ

طرح-همیشگی-بومرنگ

بومرنگ؛ از شیوه های نوین فروش ، فروشی می باشد که در آن کمپانی‌ها محصولات و کالاهای خود را بدون تبلیغات و بدون واسطه به فروش می‌رساند، و مشتریان پس از خرید در صورت رضایت و تمایل می‌توانند محصولات کمپانی را به فروش برسانند و سود بگیرند. درآمد در این شیوه فروش هم در ازای فروش مستقیم کالا و هم در ازای فروش از طریق معرفی کسب می‌شود.

دپارتمان چاپ آداک همواره سعی خواهد کرد تا با علم روز دنیا ، ضمن بهره مندی از سود مناسب ، شرایط را برای بهره مندی مشتریان ثابت و وفادار خود حفظ نماید ، لذا با تدوین طرح همیشگی بومرنگ شرایط را برای شما سفارش دهنده گرامی که ما را شناختید ، انتخاب کردید و اعتماد نموده و معرفی می کنید فراهم می نماید .

شما پس از ثبت نام در سایت دپارتمان چاپ آداک ، کارتی الکترونیکی را تحت عنوان کارت خدمات مشتریان که حاوی مشخصات شما، کد شناسایی و لینک اتصال به سایت چاپ آداک می باشد را دریافت می نمایید .

شما می توانید با ارائه کارت به دوستان ، همکاران و مشتریان خود و معرفی دپارتمان چاپ آداک به ایشان ، از مزایای ذیل بهره مند شوید :

دپارتمان چاپ آداک جهت ترقیب معرفی شدگان برای درج کد شناسایی شما ، مبلغ %5 تخفیف در اولین فاکتورآنها لحاظ می نماید.

همچنین بر آن هستم تا همواره %3 از فاکتور های خرید شخص معرفی شده را، در حساب معرف شارژ بنماییم تا بتواند در سفارشات بعدی از آن استفاده نماید.

لذا شما می توانید با کمی تفکر ، فقط کمی تفکر ، و محاسبه تصاعد صورت گرفته در این طرح ، از مزایای این طرح اسرار آمیز آگاه شوید . لذا هوشمندانه خواهد بود تا هرچه سریعتر در سایت ثبت نام و کد شناسایی خود را دریافت و بین بقیه معرفی نمائید .

ما برای ارتباطی صمیمی تر آمده ایم و منتظر طرحهای بعدی ما باشید .

طرح همیشگی بومرنگ
طرح بومرنگ دپارتمان چاپ آداک
طرح همیشگی بومرنگ

www.adakchap.ir

#سفارش چاپ #سفارش طراحی #ثبت نام #مشاوره رایگان #پیشنهادت شگفت انگیز #قوانین و مقررات #ارتباط و همکاری #استعلام قیمت اختصاصی #درباره ما #تماس با ما #تیم ما #پرسش و پاسخ #نظرات مشتریان #استخدام #طرح بومرنگ #طرح برنده #تخفیفات ماهانه#هدیه سفر به کیش #محصولات #لیست قیمت #خدمات تضمینی #شعارآداک چاپ #موفقیت یک انتخاب #شبکه های اجتماعی #آدرس شبکه های اجتماعی #آشنایی با طرح بومرنگ #موشن طرح بومرنگ آداک #گوتنبرگ #باما آشنا شوید#اخبار #بسته بندی #بهترین طراحی #پنفلت تبلیغاتی #پوستر #جعبه #جعبه محصول #چاپ افست #چاپ آنلاین #خلاقیت #رسانه #سربرگ #طراحی #طراحی گرافیک #عکاسی #فتوشاپ #فیلم آموزشی#کاتالوگ #کیش آداک چاپ #مقاله #ویدیو #ویژگی ها #تراکت #کاغذتحریر 70گرم #کاغذ تحریر 80گرم #پاکت اداری #پاکت ملخی #ساک دستی #بگ تبلیغاتی #ست اداری #کارت ویزیت #کاغذ کتان #کاغذایندربرد #مقوای پشت توسی #اطلاعات کاغذ#جعبه محصولات #بسته بندی #تقویم رومیزی #تقویم دیواری #سررسید #سالنامه #کارت تبریک #طراحی آنلاین #اعتماد #امباس #جعبه چسبانی #پاکت سازی #صحافی #کیفیت #زینک #قالب #قالبسازی #قالب زنی #سرچسب #لیتوگرافی #هیلدلبرگ #سلفون #لمینیت #موشن گرافیک معرفی آداک چاپ