...

برنده شو (تخفیفات ماهانه)

برنده شو ؛تخفیف دادن بدون چانه زدن در دنیایی که قیمت ها روزانه در حال افزایش می باشد حس برنده شدن به سفارش دهنده می دهد این درحالی است که سفارش گیرنده نیز نباید متضرر شود، لذا دپارتمان چاپ آداک با توجه به علم روز اقتصاد ، جشنواره ای تحت عنوان برنده شو  را برنامه ریزی نموده است که در آن شما می توانید با ثبت سفارش مشخص در زینک های اشتراکی در طول ماه ، در ماه بعد درصد مشخصی شارژ حساب دریافت نمائید و سفارشات خود را بدون پرداخت هزینه ثبت نمایئد .

بر اساس طرح برنده شو وقتی شما شارژ را دریافت می کنید احساس خوشحالی ، رضایت و آرامش دارید و در دراز مدت این مسئله می تواند باعث برجا گذاشتن اثر مثبتی بر ذهن شما و ایجاد تصویر خوبی از ما برای شما و ارتباطی صمیمی تر بین ما برقرارکند .

شما می توانید بین رقبای ما ، ما را انتخاب نمایئد و به جمع مشترکین دائمی ما اضافه گردید. ما معتقد هستیم که اعتماد شما و تجربه ما ظرافتی ماندگار را ایجاد خواهد کرد.

قوانین تخفیف های ماهیانه زینک های اشتراکی

منظور از ماه در دپارتمان چاپ آداک ، ماه های شمسی می باشد .

محاسبه تخفیف های ماهیانه زینک های اشتراکی مطابق جدول ذیل می باشد .

ردیف           مبلغ خرید طی ماه                درصد تخفیف

  1           2 تا 4 میلیون تومان خرید                  %4

  2           4 تا 6 میلیون تومان خرید                  %6

  3           6 میلیون تومان خرید و بیشتر          %8

مبالغ تعیین شده به تومان می باشد .

تخفیف ها انحصارا در زینک های اشتراکی است و به زینکهای اختصاصی تعلق نمی گیرد.

تخفیف ها فقط در صورت ثبت ، پرداخت وجه کامل وجه در طی ماه لحاظ می شود.

مبلغ تخفیف پس از بررسی و تائید توسط دپارتمان چاپ آداک حداکثر تا پنجم ماه بعد در حساب کاربر شارژ می شود .

همچنین بر آن هستم تا همواره %3 از فاکتور های خرید شخص معرفی شده را، در حساب معرف شارژ بنماییم تا بتواند در سفارشات بعدی از آن استفاده نماید.

لذا شما می توانید با کمی تفکر ، فقط کمی تفکر ، و محاسبه تصاعد صورت گرفته در این طرح ، از مزایای این طرح اسرار آمیز آگاه شوید .

لذا هوشمندانه خواهد بود تا هرچه سریعتر در سایت ثبت نام و کد شناسایی خود را دریافت و بین بقیه معرفی نمائید .

ما برای ارتباطی صمیمی تر آمده ایم و منتظر طرحهای بعدی ما باشید .

برنده-شودپارتمان چاپ آداک
برنده-شودپارتمان چاپ آداک

www.adakchap.ir

#سفارش چاپ #سفارش طراحی #ثبت نام #مشاوره رایگان #پیشنهادت شگفت انگیز #قوانین و مقررات #ارتباط و همکاری #استعلام قیمت اختصاصی #درباره ما #تماس با ما #تیم ما #پرسش و پاسخ #نظرات مشتریان #استخدام #طرح بومرنگ #طرح برنده #تخفیفات ماهانه#هدیه سفر به کیش #محصولات #لیست قیمت #خدمات تضمینی #شعارآداک چاپ #موفقیت یک انتخاب #شبکه های اجتماعی #آدرس شبکه های اجتماعی #آشنایی با طرح بومرنگ #موشن طرح بومرنگ آداک #گوتنبرگ #باما آشنا شوید#اخبار #بسته بندی #بهترین طراحی #پنفلت تبلیغاتی #پوستر #جعبه #جعبه محصول #چاپ افست #چاپ آنلاین #خلاقیت #رسانه #سربرگ #طراحی #طراحی گرافیک #عکاسی #فتوشاپ #فیلم آموزشی#کاتالوگ #کیش آداک چاپ #مقاله #ویدیو #ویژگی ها #تراکت #کاغذتحریر 70گرم #کاغذ تحریر 80گرم #پاکت اداری #پاکت ملخی #ساک دستی #بگ تبلیغاتی #ست اداری #کارت ویزیت #کاغذ کتان #کاغذایندربرد #مقوای پشت توسی #اطلاعات کاغذ#جعبه محصولات #بسته بندی #تقویم رومیزی #تقویم دیواری #سررسید #سالنامه #کارت تبریک #طراحی آنلاین #اعتماد #امباس #جعبه چسبانی #پاکت سازی #صحافی #کیفیت #زینک #قالب #قالبسازی #قالب زنی #سرچسب #لیتوگرافی #هیلدلبرگ #سلفون #لمینیت #موشن گرافیک معرفی آداک چاپ